Uitnodiging Open Huis & Lesdagen

Open Huis

Kom naar ons Open Huis op zaterdag 1 februari!

Op zaterdag 1 februari staan vanaf 10.00 uur de deuren van het Blaise Pascal College wijd open voor leerlingen uit groep 7 en 8 en hun ouders. Tijdens ons Open Huis komen bezoekers alles te weten over ons onderwijsaanbod, de schoolvakken, de speciale stromingen en  de keuzemogelijkheden. Inschrijven voor het Open Huis is niet nodig, iedereen is welkom om zaterdag 1 februari tussen 10. 00 – 13. 30 uur. U kunt zowel met de auto als met de fiets komen (Pascalstraat 4, 1503 DA  ZAANDAM)

Open Lesdagen

Doe mee met de Open Lesdagen voor leerlingen groep 8 op woensdag 15 januari, woensdag 5 en donderdag 13 februari 2020
Op woensdag 15 januari, op woensdag 5 februari en op donderdag 13 februari organiseert het Blaise Pascal College open lesdagen voor alle leerlingen uit groep 8. Tijdens deze lesdagen volg je lessen in twee vakken van het onze school.  Je proeft de sfeer bij ons op, je ontmoet docenten en je mag natuurlijk al je vragen stellen! We zien je heel graag in de les zitten. Schrijf je in via : https://povo-zaanstreek.nl/evenement/inschrijven-informatieavonden-zaanse-voortgezet-onderwijs/ (Deze website krijgt nog een update voor dit schooljaar).

  • Woensdag 15 januari 2020
  • Woensdag 5 februari 2020
  • Donderdag 13 februari 2020

Vragen?

Voor meer informatie neem contact op met Roeland Dijkema via r.dijkema@pascalcollege.org

U bent van harte welkom op onze voorlichtingsavonden!

Op maandag 25 november en dinsdag 3 december organiseert het Blaise Pascal College twee ouderavonden voor ouders van leerlingen uit groep 7 en 8 van de basisschool. Beide voorlichtingsavonden hebben twee programmaonderdelen:

1.         Algemene informatie over onze school, de overstap naar het VO en de aanmeldprocedure.

2.         Ervaring opdoen met ons onderwijs en de speciale stromingen: tweetalig onderwijs – Engels en internationaal georiënteerd onderwijs.

We zien u graag op onze voorlichtingsavonden, u schrijft zich in via de website van POVO: https://povo-zaanstreek.nl/evenement/inschrijven-informatieavonden-zaanse-voortgezet-onderwijs/ (Deze website krijgt nog een update voor dit schooljaar).